HUIDU HD-R708 LED Receiver Card
694,13 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
HD-R708
Fiyat
13,00 USD + KDV
*72,48 TL den başlayan taksitlerle!
| Özellikler | Parametreler |
| Gönderim kartı |
İkili mod gönderim kutusu, Asenkron gönderim kartı, Senkron gönderim kartı, VP serisi
|
| Modül tipi |
Tüm yaygın IC modülleri ile uyumlu, çoğu PWM IC modülünü destekler
|
| Tarama modu |
Statik moddan 1/128 taramaya kadar her türlü tarama yöntemini destekler
|
| İletişim yöntemi | Gigabit Ethernet |
| Kontrol aralığı |
Konvansiyonel çip: 128,512 piksel, PWM çip: 256,512 piksel
|
| Çoklu kart bağlantısı |
Alıcı kart herhangi bir sırayla yerleştirilebilir
|
| Gri tonlama | 256~65,536 |
| Akıllı ayar |
Akıllı ayarları tamamlamak için birkaç basit adım
|
| Test fonksiyonları |
Entegre ekran test fonksiyonu, görüntü parlaklık birliği, modül düzlüğü
|
| İletişim mesafesi |
Süper Cat5, Cat6 ağ kablosu ile 80 metre içinde
|
| Port |
5V DC Güç2, 1Gbps Ethernet port2, HUB75E*8
|
| Giriş voltajı | 4.0V-5.5V |
| Güç | 5W |
|
Diğer Parametreler
|
|
| Öğe |
Parametre Değeri
|
| Nominal Voltaj (V) | DC 4.2V-5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -40℃~80℃ |
| Çalışma Ortamı Nem Oranı | 0~90% RH |
| Depolama Ortamı Nem Oranı | -40~90% RH |
| Neto Ağırlık (kg) | 77 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!