HUIDU HD-16 Wifi Kontrol Kart
5.019,09 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
HUIDU HD-16 Wifi Kontrol Kart
Fiyat
94,00 USD + KDV
*524,08 TL den başlayan taksitlerle!
| Kontrol programı | HDPLAYER |
| Kullanım alanı | Full renk paneller |
| Metin | Metin ve resim doğrudan düzenlenmektedir |
| Çıkış | 1000M RJ45 x1, çift stereo AUDIO x1, 50 pinden 2 |
| Zaman | Klasik analog saat, dijital saat ve görüntü arka planı olan çeşitli saatler |
| Hafıza | 4GB |
| Resim formatı | BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG, GIF, PBM, PGM, PPM, XPM, XBM vb. |
| Video formatı | AVI, WMV, MP4, 3GP, ASF, MPG, FLV, F4V, MKV, MOV, DAT, VOB, TRP, TS, WEBM vb. |
| Test | Kart üzerinde buton ile |
| Tarama | 1-32 rasgele ve statik tarama desteği |
| Reset | Kart üzerinde buton ile |
| Piksel sayısı | 640 x 480 , 1024 x 300 , 600 x 512 |
| İletişim | Ethernet, USB |
| Çalışma voltajı | DC 5V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!