HUIDU HD-R716 LED Receiver Card
854,31 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
HD-R716
Fiyat
16,00 USD + KDV
*89,20 TL den başlayan taksitlerle!
| Özellikler | Parametreler |
| Gönderim kartı |
İkili mod gönderim kutusu, Asenkron gönderim kartı, Senkron gönderim kartı, VP serisi video işlemcisi.
|
| Modül tipi |
Tüm yaygın IC modülleri ile uyumlu, çoğu PWM IC modülünü destekler
|
| Tarama modu |
Statik moddan 1/128 taramaya kadar her türlü tarama yöntemini destekler
|
| İletişim yöntemi | Gigabit Ethernet |
| Kontrol aralığı |
Maksimum yükleme kapasitesi: 327,680 piksel (512640)
Konvansiyonel çip: 1601024, 256640 PWM çip: 3201024, 2561280, 512640 Not: Gerçek yükleme kapasitesi HUB portlarının sayısına/modül çözünürlüğüne bağlıdır. |
| Çoklu kart bağlantısı |
Alıcı kart herhangi bir sırayla yerleştirilebilir
|
| Gri tonlama | 256~65,536 |
| Akıllı ayar |
Akıllı ayarları tamamlamak için birkaç basit adım, ekran yerleşimine göre ayarlanabilir.
|
| Test fonksiyonları |
Alıcı kart entegre ekran test fonksiyonu, görüntü parlaklık birliği ve modül düzlüğünü test etme.
|
| İletişim mesafesi |
Süper Cat5, Cat6 ağ kablosu ile 80 metre içinde
|
| Port |
5V DC Güç2, 1Gbps Ethernet port2, HUB75E*16
|
| Giriş voltajı | 4.0V-5.5V |
| Güç | 5W |
|
Diğer Parametreler
|
|
| Öğe |
Parametre Değeri
|
| Nominal Voltaj (V) | DC 4.0V-5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -40℃~80℃ |
| Çalışma Ortamı Nem Oranı | 0~90% RH |
| Depolama Ortamı Nem Oranı | 0~90% RH |
| Neto Ağırlık (g) | ≈91g |
|
Arayüz Tanımı
|
|
| Arayüz | Açıklama |
| Test butonu |
Görüntü parlaklık birliği ve modül düzlüğünü test etmek için kullanılır.
|
| Gigabit ağ göstergesi |
D3, D4, 2 Gigabit Ethernet portu için; bağlantı yoksa—her zaman kapalı, bağlantı var ama etkin değilse—her zaman açık, bağlantı var ve etkinse—yanıp sönüyor.
|
| Gigabit Ethernet portu |
Gönderim kartı veya alıcı kartı bağlamak için kullanılır, aynı iki ağ portu birbirinin yerine geçebilir.
|
| Güç arayüzü |
4.0V ~ 5.5V DC voltajı ile bağlanabilir.
|
| Güç arayüzü |
4.0V ~ 5.5V DC voltajı ile bağlanabilir; (4,5’ten birine bağlanması yeterlidir.)
|
| Düz kablo arayüzü |
16 HUB75E arayüzü, LED modüllerine düz kablo ile bağlanır.
|
| Çalışma göstergesi |
PWR (D5) her zaman yeşil, güç kaynağı normal. PWR (D5) yeşil, 1 saniye açık 1 saniye kapalı, ağ bağlantısı anormal veya video sinyali yok; 1 saniyede 4 kez yanıp sönme, alıcı kart normal çalışıyor, video sinyali normal; 2.5 saniyede 5 kez yanıp sönme, 1.5 saniye kapalı, alıcı kart parametreleri kilitlenmiştir.
|
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!